Субота, 14 січня 2017 11:11

Футбольний турнір в Івано-Франківську

Футбол це гра, яка вимагає від людини великої спритності та неабиякої фізичної віддачі. Тож п'ятеро юнаків з Чернівців вирішили випробувати свої сили а також спортивну вдачу і 13 січня взяли участь у ІІІ футбольному турнірі, який кожного року проводиться в парафії Христа Царя в Івано-Франківську.

Перш ніж гравці приступили до змагань, була звершена Євхаристія в парафіяльному храмі. Настоятель парафії о. Владислав Іващак під час святої Меси наголосив, що футбол – це гра, яка дозволяє людині віднайти в собі свої фізичні можливості і розвинути їх. Футбол дозволяє людині відчути, що Бог обдарував її силою духа і міцним здоров'ям, яке слід шанувати і дякувати Богу за цей дуже цінний дар. Для прикладу він згадав про перемогу в чемпіонаті світу збірної команди з Бразилії, після якої всі гравці в присутності вболівальників встали навколішки і подякували Богу за свою перемогу.

Тож зміцнившись Божим словом гравці вирушили на поле бою щоб помірятись своїми спортивними силами. Гра була дуже цікавою і сповненою інтриги. Іноді емоції зашкалювали. Уже в першому поєдинку нашій команді трапився надзвичайно сильний противник (команда з Мостиськ), який змусив хлопців добряче понервувати й зрештою сильно похитнув надію на перемогу. Подальші футбольні батли принесли нам дві перемоги. Але нажаль остання вирішальна гра все розставила на свої місця і нашу команду нагородили заслуженим другим місцем. Ми щиро вдячні Богу та організаторам за таку чудову футбольну подію і можливість зустрітись з міністрантами з інших парафій.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (укр),
Пн - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.00 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на листопад 2022

Молімося за дітей, які страждають

   

Слово Боже  

"І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний."
Від Матея 10:38
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці